+48 500 480 505    |             |    

ZAPYTAJ NAS

 

Zapytaj o szczegóły szkolenia

 

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>

Szkolimy... Szkolenie AFF

 

 

Szkolenie „AFF” ( Accelerated Free Fal) to uznana na całym świecie metoda szkolenia spadochronowego mająca na celu szybkie przygotowanie ucznia-skoczka do wykonywania samodzielnych skoków.

 

Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej.

 

Zaczynamy od części teoretycznej, gdzie student uczy się m.in. pozycji spadania, podstaw przemieszczania się w powietrzu, sterowania spadochronem, lądowania jak również postępowania w przypadku sytuacji awaryjnych oraz działania sprzętu.

 

Część praktyczną rozpoczynamy od ćwiczeń na uprzęży. Pierwszy skok wykonywany jest w asyście dwóch instruktorów a kolejne z jednym instruktorem. Instruktorzy towarzyszą kursantowi podczas swobodnego spadania, korygując sylwetkę do momentu otwarcia spadochronu.

Uczeń-skoczek posiada przy sobie system radiokomunikacji, który umożliwia mu odbiór instrukcji głosowych, podawanych przez instruktora. Po otwarciu czaszy spadochronu uczeń-skoczek kierowany jest z ziemi za pomocą radia, aż do wylądowania na płycie lotniska. Każdy skok jest nagrywany przez instruktora i szczegółowo omawiany.

ZAPYTAJ NAS

 

Zapytaj o szczegóły szkolenia

 

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>