+48 500 480 505    |             |    

OPCJA 5
SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z OPCJĄ FILMU I ZDJĘĆ NAGRYWANYCH Z DWÓCH KAMER – HANDYCAM ORAZ PRZEZ KAMERZYSTĘ (skoczek zewnętrzny)

Wariant Cena
OPCJA 5 - Voucher wysłany na adres e-mail podany w formularzu zamówienia lub odbiór osobisty1550.00 zł
OPCJA 5 (+20 zł) - wysyłka wydrukowanej wersji vouchera na adres podany w formularzu1570.00 zł

 

Voucher obejmuje:

 

  • Szkolenie przed skokiem – przeprowadzone przez wykwalifikowanego tandem pilota
  • Kombinezon i okularki – na czas skoku
  • 20-minutowy lot widokowy nad Beskidami
  • ok.40 sekund swobodnego spadania z prędkością ok. 220 km/h
  • ok. 7 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu
  • Certyfikat Gratulacyjny za wykonanie skoku
  • Nagrywanie skoku wykonywane jest przez  skoczka kamerzystę oraz handycam (kamera na ręku tandem pilota)
  • Skoczek kamerzysta towarzyszy Ci od momentu szkolenia przed skokiem, do otwarcia czaszy spadochronu, a następnie podczas lądowania na ziemi. Natomiast kamera handycam nagrywa skok oraz dodatkowo moment szybowania na otwartej czaszy spadochronu.
  • Skoczek Kamerzysta wyskakuje z Tobą z samolotu i uwiecznia moment skoku
  • Film i zdjęcia przesyłane są transferem na adres @ podany w oświadczeniu wypełnianym w dniu skoku.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Jeżeli skok ma być w formie prezentu, istnieje możliwość wysłania wydrukowanej wersji vouchera – na skok, na wskazany adres - za dodatkową dopłatą 20 zł. Voucher w formacie jpg – do wydruku, zostanie przesłany BEZPŁATNIE na wskazany adres mailowy.

 


 

VOUCHER JEST WAŻNY do 30.06.2025

 


 

Przed zakupem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem

 

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

Niniejszy Regulamin przedstawia Wam ogólne warunki sprzedaży oraz sposób realizacji Voucherów.

 

Zawarliśmy w nim najważniejsze zagadnienia. Jednak proszę, pamiętajcie, że w razie dodatkowych pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji pod naszym numerem telefonu 500 480 505,  możecie także do nas napisać na Facebooku FB-SKOKIBB Skoki tandemowe lub na nasz adres mailowy skokibb@op.pl

 

 

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE JEST SPORTEM EKSTREMALNYM, 
DLATEGO TAK WAŻNE JEST ZACHOWANIE NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW BEZPIECZEŃSTWA.

 

1.  W ciągu 14 dni od zakupu Vouchera (jeżeli nie został jeszcze zrealizowany lub zarezerwowany termin na jego realizację) Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, informując o tym Firmę SKOKI BB Robert Malarczyk w formie pisemnej wysyłając pismo pocztą na adres siedziby firmy ul.Lwowska 18A/2 43-300 Bielsko-Biała lub na adres skokibb@op.pl. Wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto, z którego została dokonana płatność.

 

2. Voucher wystawiany  jest Imiennie, na konkretną osobę. Nie podlega On wymianie na środki finansowe czy inną usługę. Nie może być on odsprzedany czy przekazany komuś innemu.

 

3. Ważność Vouchera widnieje na dole Vouchera. Nie podlega ona przedłużeniu (wyjątkiem są sytuacje opisane w punkcie 8).

 

4. Dopłata do Vouchera zadatkowego jest zgodna z aktualnym cennikiem.

 

5. Aby umówić się na skok, należy skontaktować się z nami telefonicznie pod nr 500 480 505 (zamieszczonym w widocznym miejscu na Voucherze) minimum dwa tygodnie przed planowanym skokiem. Na każdy weekend (dzień skoczny) jest ograniczona ilość miejsc.

 

6. Na skok w tandemie i jego organizację należy zarezerwować sobie około 3 godzin.

 

7. Przy dokonaniu rezerwacji istnieje możliwość zmiany miejsca wykonania skoku względem miejsca pierwotnie wybranego. Firma SKOKI BB zastrzega sobie prawo zmiany ustalonego miejsca realizacji skoku na inny, w przypadku kiedy zorganizowanie go w pierwotnie wybranym miejscu jest to  nie możliwe (Np. zbyt mokra nawierzchnia płyty lotniska, Notam nałożony na lotnisko, Imprezy masowe organizowane na terenie lotniska, konkursy, wydarzenia sportowe organizowane przez Aeroklub). Taka zmiana nie jest podstawą do zwrotu vouchera ani do innych roszczeń wobec Firmy SKOKI BB.

 

8. Voucher traci ważność  (uważa się go za wykorzystany) wówczas gdy Klient zarezerwował termin i nie stawił się na lotnisko bez uprzedniego poinformowania organizatora o tym fakcie (nie później niż 3 dni przed realizacją skoku).

 

9. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub z powodów niezależnych od  Firmy  SKOKI BB (braku możliwości rezerwacji przestrzeni powietrznej, opóźnień w dostarczeniu samolotu z przeglądów, napraw serwisowych) Firma może w każdym momencie zmienić termin realizacji skoku, także w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych lub innego zdarzenia niezależnego od  Firmy SKOKI BB może Ona odmówić wykonania usługi ze względów bezpieczeństwa. W obu przypadkach ustala się nowy termin a Klient nie może żądać od Firmy SKOKI BB zwrotu kosztów np. dojazdu czy noclegu.

 

10. Do skoku dopuszczeni są pasażerowie o masie ciała nie większej niż 105 kg. Waga pasażera jest każdorazowo sprawdzana przed wykonaniem skoku. W sytuacji gdy z powodu przekroczenia wagi realizacja skoku jest niemożliwa voucher/wpłatę uważa się za wykorzystane.

 

11. Personel Firmy SKOKI BB odmówi wykonania skoku z osobą, której stan wskazuje na spożycie środków odurzających – środki za zakupiony skok / voucher nie zostaną wówczas zwrócone.

 

12. Osoby niepełnoletnie – z uwagi na regulacje prawne – powinny stawić się na skok wraz z rodzicami, lub opiekunami prawnymi.  Zgoda na skok powinna być podpisana przez oboje rodziców lub opiekunów prawnych.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

EKIPA SKOKI BB

 

Opcje wysyłki Voucher:

 

Voucher wysłany na adres e-mail podany w formularzu zamówienia BEZPŁATNIE

wysyłka wydrukowanej wersji vouchera na adres podany w formularzu + 20zł

odbiór osobisty – skontaktuj się z nami telefonicznie +48 500 480 505

 

 

Zapraszamy!!!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00.